جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27447
  تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1392 15:43
  تعداد بازدید : 541

  سازمان بین المللی مبارزه با تروریسیم، هتک حرمت منزل شیخ قاسم را محکوم کرد

  سازمان بین المللی مبارزه با تروریسم با محکوم کردن اقدام نظامیان آل خلیفه در یورش به منزل شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان عراق و اهانت به وی، نسبت به انجام هر اقدامی علیه این رهبر برجسته بحرینی هشدار داد.

  خبرگزاری عراقی براثا نوشت: سازمان بین‌المللی مبارزه با تروریسم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد یورش نظامیان آل خلیفه به همکاری لباس شخصی‌های نقاب‌دار به منزل شیخ عیسی قاسم در منطقه "الدراز" واقع در غرب منامه پایتخت بحرین و وارد کردن خسارت‌های بسیار به منزل ایشان را به شدت محکوم می‌کند و به نظام بحرین نسبت به انجام چنین اقداماتی هشدار می‌دهد.

   

  این سازمان ضمن محکومیت سکوت محافل بین‌المللی در وقوع چنین اقدامات تجاوزگرانه‌ای، اعلام کرد که نظامیان آل خلیفه در سایه همراهی و سکوت کشورهای عربی و غربی دست به چنین اقدامی زده‌اند.

   

  این سازمان همچنین اعلام کرد که هدف آل خلیفه نابودی انقلاب بحرین است و برای محقق کردن آن نمادها و شخصیت‌های برجسته دینی و سیاسی انقلاب را نشانه گرفته است.

   

  بامداد جمعه گذشته ده‌ها نظامی مسلح رژیم آل‌خلیفه با حمله به منزل آیت‌الله عیسی قاسم، رییس شورای اسلامی علمای بحرین، خسارت‌هایی به منزل وی وارد کردند.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
10