جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27732
  تاریخ انتشار : 5 خرداد 1392 15:16
  تعداد بازدید : 664

  رییس دادگستری لرستان:

  با اعدام و زندان، جرائم مهار نمی‎شوند

  رییس کل دادگستری لرستان گفت: با اعدام و زندان، جرائم در سطح جامعه مهار نمی‎شوند، بلکه مسئولان باید دنبال راهکار باشند و با آموزش‎های لازم به مردم، فرهنگ‎سازی کنند.

  Multimedia_pics_1389_4_Photo_337.jpg 

  جعفر بدری در جلسه رسیدگی به جرایم انتخاباتی، اظهار کرد: دستگاه‎های امنیتی زمینه لازم را برای مشارکت مردم در انتخابات فراهم کنند.

   

  وی با بیان این‌که یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران، برگزاری انتخابات امن در طول 34 سال است، بیان کرد: توانایی دستگاه‎های امنیتی برای تامین حداکثر امنیت در فضای سیاسی کشور به اثبات رسیده است.

   

  رییس شورای قضایی لرستان با اشاره به این‌که مسوولان و دستگاه‎های سیاسی و انتظامی توانسته‎اند برای حضور آزادانه مردم در تعیین سرنوشت خود زمینه امنیت کامل را فراهم کنند، اظهار کرد: از انتخابات گذشته باید عبرت گرفته باشیم. آن‌هایی که دست‎اندرکار انتخابات هستند می‎دانند که در انتخابات امکان وقوع تقلب صفر است.

   

  وی با تاکید بر این‌که دوره قبل تقلبی صورت نگرفته بود، گفت: مبادا در شرایطی قرار بگیریم که مردم احساس کنند از آرای آن‌ها صیانت نشده است.

   

  بدری گفت: استفاده از سالن‎های دولتی جهت اجرای همایش‎های تبلیغاتی تخلف محسوب شده و باید با افرادی که سوءسابقه دارند برخورد قانونی صورت گیرد.

   

  وی با بیان این‌که آمار ناهنجاری‎های اجتماعی افزایش یافته است، تصریح کرد: اکنون در جامعه با آسیب‎های اجتماعی و ناهنجاری‎هایی چون طلاق و جرایم گوناگون مواجه هستیم.

   

  رییس کل دادگستری لرستان، بیان کرد: تابع قانون هستیم و با افرادی که قصد دارند از امکانات دستگاه‎های دولتی به نفع کاندیدای مورد نظر خود استفاده کنند، برخورد قانونی خواهیم کرد.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360573401
اکنون :
4