جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 27740
  تاریخ انتشار : 5 خرداد 1392 15:43
  تعداد بازدید : 477

  با تصویب مجلس؛

  دستگاه های اجرایی یک درصد اعتبارات هزینه ای خود را در امور زنان و خانواده هزینه می کنند

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بندهای هزینه ای لایحه بودجه به دستگاه های اجرایی اجازه دادند که یک درصد از اعتبارات هزینه ای خود را در امور مربوط به زنان، خانواده و جوانان دستگاه متبوع خود هزینه نمایند.

  در جریان رسیدگی به این بند از بخشهای هزینه‌ای لایحه بودجه مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور مجاز شدند تا فعالیتهای اجرایی خود را در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های مورد نظر از طریق دستگاههای اجرایی در چارچوب تفاهم‌نامه‌ی فی‌مابین از محل اعتبارات پیش بینی شده مربوط به خود در این قانون به انجام برسانند. همچنین دستگاه‌های اجرایی مجاز هستند تا یک درصد از اعتبارات هزینه‌ای خود را در امور مربوط به زنان، خانواده و جوانان دستگاه متبوع خود هزینه کنند.

   

  بر اساس این گزارش این بند از لایحه بودجه که کمیسیون تلفیق مجلس در گزارش خود آن را حذف کرده بود توسط ندیمی، نماینده مردم لاهیجان، پیشنهاد بازگشت به لایحه دولت داده شد که لاهوتی به عنوان مخالف و علیپور نماینده قائمشهر به عنوان موافق به ایراد اظهارات خود پرداختند.

   

  همچنین پس از بیان اظهارات موافقان و مخالفان و نظر دولت و کمیسیون پیشنهاد بازگشت به لایحه دولت به رای گذاشته شد که به تصویب اکثریت نمایندگان رسید.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360672316
اکنون :
14