جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38289
  تاریخ انتشار : 26 آبان 1392 21:7
  تعداد بازدید : 567

  در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس انجام شد:

  بررسی بخشی از طرح کاهش آلودگی هوای کشور/عدم حضور مدیرعامل صندوق توسعه ملی در کمیسیون کشاورزی

  عضوهیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کل کشوردرکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گزارشی درارتباط با حوادث سراوان ارائه کرد که درپی این گزارش اینجانب به عنوان نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی پیشنهاداتی ارائه کردم.

  بررسی بخشی از طرح کاهش آلودگی هوای کشور/عدم حضور مدیرعامل صندوق توسعه ملی در کمیسیون کشاورزی

  هدایت الله میرمرادزهی درگفت و گو باخبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به جلسه امروزکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: در جلسه امروز(یک شنبه 26 آبان ماه) کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، مقرر شده بود که سیدصفدر حسینی مدیرعامل  صندوق توسعه ملی گزارشی ارائه دهد که وی درکمیسیون کشاورزی مجلس حضور نیافت.

  نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: درجلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس گزارش کارگروه منابع طبیعی و محیط زیست درخصوص طرح کاهش آلودگی هوای کشور و طرح یک ‌فوریتی الزام دولت به حمایت از استانهایی که مورد هجوم پدیده‌ ریزگردها قرار دارند مورد بررسی قرار گرفت.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اینکه تا ماده 18 این طرح در جلسات گذشته کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شده بود، اظهارداشت: کمیسیون کشاورزی تا ماده 27 این طرح را بررسی کرد و مقررشد ادامه بررسی این طرح به جلسات بعدی موکول شود.

  میرمراد زهی، افزود: سردار ذوالفقاری فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کل کشوردرکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گزارشی درارتباط با حوادث سراوان ارائه نمود که درپی این گزارش اینجانب به عنوان نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی پیشنهاداتی ارائه نمودم.

  حمایت مردم سراوان ازمرزبانان

  وی، ادامه داد: درراستای این پیشنهادات به طور حتم برای جلوگیری از این حوادث باید مرزهای کشور ساماندهی شوند و خود مردم هم برای حفظ امنیت و معیشت باید به مرزبانان کشور کمک کنند به طوری که بازارچه های مرزی نیز فعال شوند و نیروهای قومی مناطق هم که اشراف زیادی به منطقه دارند برای کمک به مرزبانان همیاری های لازم را انجام دهند.   

  عضوهیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: باید درمسیرهایی چون مدارهندوان که فاصله زیادی با مرز دارند و نیروها تردد را برای عامه مردم سخت کرده اند باید تردد افراد را درخود شهرسخت نگیرند و مردم هم با دستگاه های نظامی همدل شوند و بتوانند با اشراف زیادی که به منطقه دارند جلوی حوادث ناگوار رابگیرند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360493627
اکنون :
15