جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38316
  تاریخ انتشار : 27 آبان 1392 9:37
  تعداد بازدید : 815

  دوره آموزشی/

  برگزاری دوره آموزشی آشنايي با انواع شرکت های خصوصی و مراحل ثبت آن ها

  دوره آموزشی آشنايي با انواع شرکت­های خصوصی و مراحل ثبت آن­ها در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می­شود.

   به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دوره آموزشی آشنايي با انواع شرکت­های خصوصی و مراحل ثبت آن­ها در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد

  .این دوره آموزشی که توسط آقای آذری (رییس اداره ثبت شرکت­های استان اصفهان) ارایه خواهد شد به موضوعاتی از جمله آشنايي با انواع شرکت­های خصوصی و مراحل ثبت آن­ها، شناخت انواع شرکت­ها (سهامی عام - سهامی خاص- تعاونی – تضامنی- با مسوولیت محدود) و مراحل ثبت شرکت­های خصوصی می­پردازد.

  در ابتدای این دوره مهندس حمید مهدوی، سرپرست پارک علم و فناوری استان اصفهان-شیخ بهایی، فرآیند استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را توضیح خواهند داد.

  همچنین حضور در این دوره آموزشی برای دانشجویان رایگان بوده و در روز دوشنبه ۱۱ آذرماه سال جاری از ساعت۸:۳۰ تا ۱۴در سالن اجتماعات ساختمان شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

  علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، حداکثر تا روز شنبه ۹ آذرماه سال جاری می­توانند با مراجعه به وب سایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به نشانیwww.istt.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل از طریق ایمیلamozesh@istt.ir یا نمابر شماره ۳۸۶۲۳۵۵-۰۳۱۱ به دبیرخانه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ارسال نمایند.

    

   

   دریافت فرم ثبت نام 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360390977
اکنون :
26