جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38379
  تاریخ انتشار : 27 آبان 1392 12:13
  تعداد بازدید : 516

  علی‌لو در گفتگو با خانه ملت تشریح کرد:

  آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنعت خودرو/ تخلف خودرو سازان محرز شد/ برخورد می کنیم

  رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور با بیان اینکه در روند تحقیق و تفحص تخلفاتی مشاهده شده است، گفت:با تخلفات خودروسازان درصورت اثبات به دستگاه های مربوطه ارجاع داده تا با آنان برخورد قانونی شود.

  آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنعت خودرو/ تخلف خودرو سازان محرز شد/ برخورد می‌کنیم

  علی علی‌لو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، ضمن تشریح آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از سه شرکت خودروسازی سایپا،ایرانخودرو و ایرانخودور دیزل گفت:  در این زمینه پیشرفت خوبی داشتیم و در مسیری که برای خود ترسیم کرده بودیم در حال حرکت هستیم.

  نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد به نتیجه مطلوبی که مدنظر داریم دست یابیم.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه از زمان آغاز تحقیق و تفحص 6 ماه برای ارائه گزارش زمان لازم است، افزود: در حال حاضر بیش از دو ماه از زمان آغاز تحقیق و تفحص گذشته و این کمیته حدود سه  ماه دیگر گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه می دهد.

  علی لو گفت: تخلفات متنوعی در این راستا وجود دارد اما این کمیته صرفا به دنبال تخلف نیست بلکه موضوعات اساسی تری در این زمینه وجود دارد؛ اما در صورتی که به تخلفاتی دست یابیم نسبت به آن اقدام می کنیم.

  این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در روند تحقیق و تفحص تخلفاتی مشاهده شده است، ادامه داد: با تخلفات خودروسازان درصورت اثبات به دستگاه های مربوطه ارجاع داده تا با آنان برخورد قانونی شود.

  رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تحقیق و تفحص از سه شرکت خودروسازی سایپا، ایرانخودرو و ایرانخودرو دیزل انجام می شود، تصریح کرد: سعی می کنیم حق زحمات و اعتباراتی که در این راستا هزینه می شود را ادا کنیم و اعتبارات هدر نرود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360391042
اکنون :
6