جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38399
  تاریخ انتشار : 27 آبان 1392 14:4
  تعداد بازدید : 386

  اظهارات قاضی مدیرخراسانی درباره پرونده های «احمدی نژاد» و «تعاونی مسکن اداره برق»

  قاضی سیامک مدیرخراسانی تاکید کرد که تغییری در تعیین وقت دادگاه محمود احمدی نژاد به وجود نیامده است.

  55-170.jpgقاضی سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر این که جلسه رسیدگی‌ به پرونده محمود احمدی‌نژاد در موعد مقرر برگزار می‌شود، گفت:

  تغییری در تعیین وقت دادگاه به وجود نیامده است.

  وی از بیان جزییات بیشتر در مورد اتهامات و شاکیان پرونده محمد احمدی‌نژاد خودداری کرد و اطلاع‌رسانی در این زمینه را بر عهده سخنگوی دستگاه قضایی دانست.

  رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران درباره پرونده موسوم به تعاونی مسکن اداره برق، اظهار کرد: تاکنون بیش از 25 جلسه دادگاه در مورد این پرونده تشکیل شده است و جلسات همچنان ادامه دارد.

  وی با بیان این که این پرونده، 5 متهم دارد، خاطرنشان کرد که دفاعیات از تمامی متهمان اخذ شده است.

  مدیرخراسانی تصریح کرد: در تمامی جلسات رسیدگی به پرونده تعاونی مسکن اداره برق، شاکیان حضور دارند و نمی‌توان گفت که جلسات این دادگاه تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

  به گزارش ایسنا، رسیدگی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق از سال 82 در دادسرای عمومی و انقلاب آغاز و پس از گذشت مدت زمانی این پرونده برای رسیدگی و صدور حکم به شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران، ارسال شد. شعبه مذکور چندین نوبت وقت رسیدگی تعیین کرد اما به دلیل همزمانی رسیدگی به پرونده‌های مطرح در این شعبه، اوقات رسیدگی به زمان‌های دیگری موکول شد و در نهایت شعبه مذکور شهریور ماه رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360390977
اکنون :
19