جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38511
  تاریخ انتشار : 28 آبان 1392 12:15
  تعداد بازدید : 360

  موافقت مجلس با یک فوریت طرح ممنوعیت واردات ضروری محصولات کشاورزی

  نمایندگان مردم در خانه ملت در جریان بررسی طرح ممنوعیت واردات ضروری محصولات کشاورزی نخست با دوفوریت آن مخالفت و سپس با یک فوریت این طرح موافقت کردند.

  موافقت مجلس با یک فوریت طرح ممنوعیت واردات ضروری محصولات کشاورزی

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مقداد نجف نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی به عنوان طراح دو فوریت طرح ممنوعیت واردات ضروری محصولات کشاورزی با بیان اینکه کشاورزان جزء زحمت کشان و کم درآمدترین اقشار جامعه هستند، گفت: از طرف دیگر محصولات کشاورزی همیشه با آسیب های بسیاری مواجه است، همچنین بازار فروش یکی دیگر از مشکلات کشاورزان است.

  نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه هم اکنون حدود 25 درصد از مردم کشور از طریق کشاورزی ارتزاق می کنند، افزود: اگر مبنای مجلس حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان است باید از واردات بی رویه جلوگیری کنیم.

  وی با اشاره به مشکل کشاورزان در تأمین نهادها، کود و سم کشاورزی ، تصریح کرد: به طور حتم دولت برای حمایت از کشاورزی باید از واردات محصولات کشاورزی حداقل یک ماه قبل از برداشت جلوگیری کند.

  در نهایت دوفوریت طرح ممنوعیت واردات ضروری محصولات کشاورزی در نشست امروز به رأی گذاشته شد که نمایندگان با 112 رأی موافق، 36 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع با دوفوریت این طرح مخالفت کردند.

  پس از آن یک فوریت این طرح به رأی گذاشته شد که نمایندگان این بار با 113 رأی موافق، 24 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 204 نماینده حاضر در صحن با آن موافقت کردند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
360493582
اکنون :
13